Olympus OM-D EM-1 II exclusieve preview.

Dat ik fan ben van het m43 systeem is intussen geweten. Ik heb camera’s van zowel panasonic en olympus. (Zolang ik het allemaal zelf moet betalen hé.)

Afgelopen weekend naar een exclusieve preview geweest, georganiseerd door cameratools met Brendan de Clercq als olympus ambassadeur.  De specificaties van de EM1-II zien er in elk geval veel belovend uit. Vooral snelheidsverbeteringen  gebied zijn indrukwekkend.

Het toestel heb ik maar even vastgehad. Het voelde erg vertrouwd aan. De layout is dan ook niet heel veel veranderd in vergelijking met de EM1 v.1. Online zijn er genoeg reviews te vinden.

Na de presentatie van de nieuwe EM1 en de voorstelling van Brendan hadden we de mogelijkheid om het toestel te proberen en ook zo goed als alle objectieven te testen.

Ik heb er twee lensjes getest. De nieuwe 30mm macro en de 75mm 1.8. Van deze laatste was ik onder de indruk.

14976698_10211436476176311_3128049154964919840_o

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No Comments Yet

Comments are closed.

FacebookTwitterPinterest